Archos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zde se můžete zeptat.

3 posters

Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty Zde se můžete zeptat.

Příspěvek  Admin Mon Jul 23, 2012 5:07 pm

Zde seš můžete zeptat na cokoli ohledně Archos 70b nebo WOOKY tablet reader. Bud odpověd budu znát nebo ji zjístím....

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 07. 12

https://archos.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty janec.j

Příspěvek  janec.j Tue Aug 07, 2012 7:48 am

Zdravím, objednal jsem si WOOKY tablet reader vzhledem k velmi dobré ceně. Nemám velké nároky na toto zařízení. Je to můj první tablet, takže bude sloužit k mému pronikání do této oblasti technických vymožeností. Zvolil jsem si ho i díky tomu, že autor fóra v recenzi na ALZA CZ u tohoto tabletu slibuje možnost různých vylepšení. Budu se tedy těšit a autorovi držím palce, aby se mu dařilo využít tablet na 120%.

janec.j

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty janec.j

Příspěvek  janec.j Tue Aug 07, 2012 11:11 am

Zdravím, abych nemusel prohledávat internet, prosil bych do začátku o nějaké odkazy na stažení užitečného softu pro wooky tablet (PDF reader a podobně). Jak je to s operačním systémem android 2.1. dá se třeba přeinstalovat nějakou novější verzí? (Samozřejmě se tím ztratí záruka) díky

janec.j

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty janec.j

Příspěvek  janec.j Tue Aug 07, 2012 11:35 am

Tak ještě další dotaz: Aplikace, které jsou ne netu ke stažení pro chytré telefony s androidem se dají použít i pro wooky? Jaký vliv má verze OS android na tyto aplikace, respektive fungují tyto aplikace na všech verzí OS? Díky

janec.j

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty Re: Zde se můžete zeptat.

Příspěvek  AdminII Tue Aug 07, 2012 2:42 pm

janec.j napsal:Zdravím, abych nemusel prohledávat internet, prosil bych do začátku o nějaké odkazy na stažení užitečného softu pro wooky tablet (PDF reader a podobně). Jak je to s operačním systémem android 2.1. dá se třeba přeinstalovat nějakou novější verzí? (Samozřejmě se tím ztratí záruka) díky

Já osobně mám přeinstalováno na mnohem lepší a výkonější Firmware, popis jak to provést naleznete na našich webových stránkách v sekci novinky. Jedinou nevyhodou je stráta záruky.

AdminII

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty Re: Zde se můžete zeptat.

Příspěvek  AdminII Tue Aug 07, 2012 2:44 pm

janec.j napsal:Tak ještě další dotaz: Aplikace, které jsou ne netu ke stažení pro chytré telefony s androidem se dají použít i pro wooky? Jaký vliv má verze OS android na tyto aplikace, respektive fungují tyto aplikace na všech verzí OS? Díky

Pro WOOKY existuje solo obchod AppLib. po přeinstalování na jiný Firmware získáte přístup ke klasickému Androi Marketu. Vše na našich stránkách v sekci Novinky.

AdminII

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty Re: Zde se můžete zeptat.

Příspěvek  AdminII Tue Aug 07, 2012 2:48 pm

janec.j napsal:Zdravím, objednal jsem si WOOKY tablet reader vzhledem k velmi dobré ceně. Nemám velké nároky na toto zařízení. Je to můj první tablet, takže bude sloužit k mému pronikání do této oblasti technických vymožeností. Zvolil jsem si ho i díky tomu, že autor fóra v recenzi na ALZA CZ u tohoto tabletu slibuje možnost různých vylepšení. Budu se tedy těšit a autorovi držím palce, aby se mu dařilo využít tablet na 120%.

Neni problém se spojit přez SKYPE kde bude vysvětlování a následná pomoc příjemnější pro oba.
můj SKYPE : klooney666 jsem online každý večer

AdminII

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Zde se můžete zeptat. Empty Re: Zde se můžete zeptat.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru